Przejdź do treści

VULCANET

Firma Vulcanet™ powstała w 2008 roku we Francji. Jej założyciel i pomysłodawca po wieloletniej pracy w branży czyszczenia przemysłowego postanowił swoje duże doświadczenie przenieść na produkt do użytku przez pasjonatów motoryzacji. W ten sposób po wielu tysiącach testów udało mu się stworzyć produkt, który zaspokoi potrzeby najwybredniejszych.


Co to jest Vulcanet™?
Vulcanet™ to nowatorski, kompleksowy oraz w pełni ekologiczny środek do bezwodnego mycia motocykli, skuterów, rowerów, samochodów, łodzi oraz wielu innych. Zdobywca prestiżowej nagrody Innowacja 2008. Jeden środek do mycia, woskowania, nabłyszczania i ochrony wszystkich zewnętrznych oraz wewnętrznych elementów pojazdu.

Struktura plastra miodu
Vulcanet™ gwarantuje najwyższy efekt czyszczenia bez żadnych rys na lakierze. Wszystko dzięki specjalnej strukturze plastra miodu, który przechwytuje wszystkie zabrudzenia i zapobiega powstawaniu smug.
Specjalna ściereczka z mikrofibry (będąca w zestawie) użyta po czyszczeniu, poleruje powierzchnię i zapewnia nowy blask nawet na wyblakłym lakierze.

Technologia High-tech
Po latach badań i testów laboratoryjnych dotyczących różnych rodzajów jednostek, Vulcanet™ stworzył preparat zawierający 15 różnych cząsteczek, który nasączony na ściereczkę o odpowiednio splecionym materiale daje perfekcyjny efekt.
Proces produkcji i receptura umożliwiające mycie bez wody są strzeżone patentem międzynarodowym pod N ° 07,04121, który należy w 100% do Francji.

Vulcanet™ jest odpowiedni zarówno do profesjonalnego jak i amatorskiego codziennego użytku. Jest zgodnt z naturą co zostało potwierdzone certyfikatem ISO 9001 wynikającego z zaangażowanie w ochronę środowiska.


Motocykle
Vulcanet™ idealnie nadaje się do czyszczenia wszystkich elementów motocykla bez użycia wody. Cały motocykl umyjesz używając od 2 do 3 ściereczek. Umyjesz nim plastiki, reflektory, szyby, chromowane elementy, felgi, skórzane siedzenia, a także elementy silnika. Wszystko to bez użycia wody i innych środków. Jego największą zaletą jest skuteczność oraz łatwość w użyciu. Do tego ładne i małe opakowanie sprawia, że cieszy oko w garażu i nie zajmuje wiele miejsca.

Samochody
Vulcanet™ perfekcyjnie wyczyści Twojego klasyka. Już kilka ściereczek wystarczy aby doprowadzić auto do perfekcji. Umyjesz nim karoserię, szyby, elementy plastikowe jak i skórzane. Nie martw się więcej o potencjalne uszkodzenia lakieru – Vulcanet jest 100% bezpieczny i ekologiczny. Wszystko bez użycia wody.

Rowery:
Czy to rower górski czy szosa, wystarczy jedna ściereczka Vulcanet™ by umyć i zabezpieczyć Twój rower. Ponieważ całe mycie odbywa się bez użycia wody możesz to zrobić nawet w domu. Efekt będzie piorunujący.

Łodzie:
Posiadasz łódź lub jacht? Vulcanet™ nada wszystkim chromowanym elementom Twojego statku idealny błysk i pomoże zabezpieczyć je przed wodą. Możesz nim wyczyścić także pokład oraz szyby łodzi, a wszystko to bez użycia wody.Sposób Użycia:

  1. Odkręć górną pokrywę puszki i zerwij aluminiową folię.
  2. Wyciągnij jedną mokrą ściereczkę zaczynając od środka rolki.
  3. Mycie zaczynaj od najczystszych elementów do najbrudniejszych. W ten sposób zoptymalizujesz zużycie ściereczek. Czyść pojazd element po elemencie, używając ściereczek do momentu ich mocnego zabrudzenia. Brud ścieraj delikatnie, starając się wykonywać ruchy w jednym kierunku. W miejscu silnych zabrudzeń ściereczkę należy przycisnąć i przytrzymać na kilka sekund.
  4. Po umyciu wypoleruj elementy ściereczką z mikrofibry.
  5. Felgi i szyby zaleca się czyścić ścierkami lekko już zabrudzonymi. Pozwoli to na uzyskanie lepszego efektu mycia oraz zwiększy wydajność produktu.
  6. Produkt należy przechowywać w pozycji stojącej.
  7. W trakcie mycia zaleca się unikanie zbyt wysokich/niskich temperatur oraz wilgoci